Edition medium 2000px kpmg blue logo.svg

Praktykant w departamencie Strategii Rynkowej i Analiz

KPMG w PolsceKonsulting/ Doradztwo,Prawo03-10-2018rekrutacja@kpmg.pl
Lokalizacja
Warszawa
Branża
IT (administracja, oprogramowanie), Konsulting/ Doradztwo
Termin oferty
31-10-2018

Opis stanowiska

Praktykant w departamencie Strategii Rynkowej i Analiz (Markets)

Wewnętrzny Dział Markets zajmuje się wsparciem biznesu poprzez dostarczanie różnego typu informacji rynkowych, raportów, zestawień i analiz. Współpracuje ze wszystkimi działami firmy, a pracownicy zatrudnieni w dziale muszą być na bieżąco z trendami rynku, nowinkami technologicznymi oraz raportami gospodarczymi i ekonomicznymi. Dołącz do obszaru zarządzania wiedzą, wyszukuj informacje wspierające działanie biznesu KPMG i uczestnicz w realizacji innowacyjnych projektów.

Jeżeli jesteś zainteresowany/-a pracą o charakterze projektowym, lubisz analizować dane i potrafisz wyciągać wnioski, zapraszamy do KPMG!

Aktualnie do Biura w Warszawie szukamy osoby na stanowisko Praktykanta.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • prowadzenie projektów informatycznych z zakresu zarządzania wiedzą w KPMG
  • administrowanie aplikacjami służącymi do współpracy z klientem zewnętrznym
  • promowanie istniejących rozwiązań informatycznych ułatwiających pracę wewnątrz firmy

Od kandydatów oczekujemy:
  • statusu absolwenta lub studenta III, IV, V roku
  • wysokich umiejętności analitycznych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności programów Excel, Power Point)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość składni HTML, podstawowa wiedza z zakresu administracji stronami w technologii sharepoint 2013 oraz podstawowe umiejętności obróbki grafiki komputerowej

U nas możesz liczyć na:
  • płatne praktyki z możliwością otrzymania oferty stałej pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez udział w ciekawych projektach
  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej, w tym m.in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku - pokryte w całości bezprzewodową siecią wifi oraz prawie 400m2 taras dostępny wyłącznie dla pracowników firmy
Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji korzystając z opcji Apply to job.

Status absolwenta lub studenta III, IV, V roku  - preferowane kierunki: Informatyka, Ekonometria, Finanse i Rachunkowość,

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający