Edition medium devire logotyp kolor rgb web

Asystent/ Asystentka w Banku - Dział Rozwoju Biznesu i Administracji Umów

Devire Administracja,Bankowość,BPO/SSC,e-Commerce,Farmacja,Finanse,FMCG,Human Resources(Zasoby Ludzkie),Inżynieria,IT (administracja, oprogramowanie),Logistyka,Nieruchomości,Obsługa klienta,Prawo,Produkcja,Reklama,Sprzedaż,Telekomunikacja04-10-2018awilczynska@devire.pl
Lokalizacja
Warszawa
Branża
Administracja, Bankowość, Finanse, Obsługa klienta
Termin oferty
31-12-2018

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej oferujacej Klientom usługi bankowości, poszukujemy osoby, która dołączy do Departamentu Rozwoju Biznesu i Administracji Umów na stanowisko Asystenta/Asystentki.

Zakres obowiązków:

  • praca na kilku programach bankowych/ finansowych
  • prowadzenie procesu związanego z finansowaniem pojazdów używanych (kontakt z Importerem)
  • wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego na podstawie dokumentów papierowych
  • wydawanie i przyjmowanie kart pojazdów
  • wsparcie w bieżących pracach zespołu

Brzmi interesująco? Aplikuj do nas!

Nasz Klient zapewnia:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biurowej (8:00-16:00/10:00-18:00).
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dogodną lokalizację w centrum Warszawy.
  • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo).
  • Dobra znajomosć obsługi komputera (Excel, Word).
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej.

Nie wymagamy doświadczenia, ważna jest dla nas Twoja wiedza zdobyta na studiach oraz osobowość!

Wymagane wykształcenie

  • Status studenta.

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający