Edition medium devire logotyp kolor rgb web

Specjalista ds. Księgowości

Devire Administracja,Bankowość,BPO/SSC,e-Commerce,Farmacja,Finanse,FMCG,Human Resources(Zasoby Ludzkie),Inżynieria,IT (administracja, oprogramowanie),Logistyka,Nieruchomości,Obsługa klienta,Prawo,Produkcja,Reklama,Sprzedaż,Telekomunikacja04-10-2018awilczynska@devire.pl
Lokalizacja
Warszawa
Branża
Administracja, Bankowość, Finanse, Obsługa klienta
Termin oferty
31-12-2018

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma z branży finansowej specjalizująca się w finansowaniu zakupu samochodów marek oferowanych w sieci sprzedaży. Na rynku Polskim działa od 1998 roku, wspierając branże Automotive. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Księgowości.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za kontrola faktur i innych dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych zgodnie z planem kont, wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży, sporządzanie innych dokumentów księgowych, obsługa rachunków bankowych, przygotowywanie i uzgadnianie rejestrów VAT oraz innych raportów finansowych, rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych, jak również prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych.

Nasz Klient zapewnia:

  • Pracę na pełen etat (9:00-17:00)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia cennych umiejętności i poznania zagadnień finansowych
  • Szkolenia przygotowujące do pracy
  • Dogodną lokalizację (Służew)

  • Znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych (CIT, VAT)
  • Rozliczanie VAT w Instytucji Finansowej - wymóg konieczny
  • min. 1 rok  doświadczenia na podobnym stanowisku w księgowości
  • Znajomość oprogramowania biurowego MS Office (Excel, Word)
  • Dobrą znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobrą organizację pracy, dokładność, staranność, dyspozycyjność
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse)

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający