Edition medium devire logotyp kolor rgb web

Recepcjonistka (branża finansowa)

Devire Administracja,Bankowość,BPO/SSC,e-Commerce,Farmacja,Finanse,FMCG,Human Resources(Zasoby Ludzkie),Inżynieria,IT (administracja, oprogramowanie),Logistyka,Nieruchomości,Obsługa klienta,Prawo,Produkcja,Reklama,Sprzedaż,Telekomunikacja04-10-2018asikora@devire.pl
Lokalizacja
Warszawa
Branża
Administracja, Bankowość, Finanse, Obsługa klienta
Termin oferty
31-12-2018

Opis stanowiska

Twoja przyszła Firma:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej zajmującej się bankowością, poszukujemy osoby, która dołączy do Zespołu Recepcji Głównej na stanowisko Recepcjonistki. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę osobistą i telefoniczną Klientów wewnętrznych i zewnętrznych, zamawianie artykułów biurowych, obsługę korespondencji oraz wsparcie administracyjne biura.

Nasz Klient zapewnia:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biurowej.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.
  • Wynagrodzenie 18zł/h brutto (zależne od posiadanego doświadczenia).
  • Dogodną lokalizację w centrum Warszawy.
  • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu.

Wymagane umiejętności

  • Pierwsze doświadczenie w pracy biurowej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej.
  • Skrupulatność, chęć uczenia się i dbałość o detale.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywaną pracę.

Wymagane wykształcenie

Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający