Edition medium devire logotyp kolor rgb web

PRACA NA START!

Devire Administracja,Bankowość,BPO/SSC,e-Commerce,Farmacja,Finanse,FMCG,Human Resources(Zasoby Ludzkie),Inżynieria,IT (administracja, oprogramowanie),Logistyka,Nieruchomości,Obsługa klienta,Prawo,Produkcja,Reklama,Sprzedaż,Telekomunikacja04-10-2018pracanastart@devire.pl
Lokalizacja
Warszawa
Administracja, Bankowość, BPO/SSC, e-Commerce, Farmacja, Finanse, FMCG, Human Resources(Zasoby Ludzkie), Inżynieria, IT (administracja, oprogramowanie), Logistyka, Nieruchomości, Obsługa klienta, Prawo, Produkcja, Reklama, Sprzedaż, Telekomunikacja
Termin oferty
31-12-2018

Opis stanowiska

Mówili Ci, że możesz być kim chcesz, ale rola Super Bohatera jest już obsadzona?

Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego lub masz krótki staż pracy i …

  • Chcesz być jak Tommy Lee Jones w Ściganym
  • Jesteś kreatywny i pomysłowy jak MacGyver
  • Uważasz, że zrobiłbyś coś dużo lepszego niż wysłanie samochodu w kosmos
  • Lubisz pracować w grupie niczym Power Rangers
  • Mógłbyś uczyć Billa Gates’a korzystania z pakietu Office

Nie czekaj! Aplikuj!

Zamierzamy złożyć Ci propozycję nie do odrzucenia! Oferujemy…

  • Stabilne zatrudnienie oraz pracę w dużych, międzynarodowych firmach
    – doświadczenie to zapewni większą atrakcyjność oraz wyższą pozycję Twojego CV w roli Kandydata.
  • Ciekawą pracę m.in. w obszarach:

  • Działu Administracji gdzie zdobędziesz umiejętności z zakresu kompleksowej obsługi biura, jak również zarządzania dokumentacją.
  • Działu Logistyki  chcesz zarządzać, monitorować oraz kontrolować przepływ towarów lub planować popyt? Tutaj pokażemy Ci  jak to zrobić.
  • Działu Contact Center  gdzie rozwiniesz swoje umiejętności interpersonalne w kontakcie z Klientami oraz nauczysz się budowania z nimi długofalowych relacji.
  • Działu Marketingu wykorzystasz tutaj swoją kreatywność oraz niekonwencjonalne metody przyciągnięcia uwagi swoich odbiorców za pomocą najnowszych technologii i narzędzi.
  • Działu Finansowego gdzie poznasz tajniki księgowości oraz wykorzystasz wiedzę zdobytą w trakcie studiów/ kursów w praktyce.

  • Benefity, takie jak karta multisport i opieka medyczna.
  • Profesjonalne doradztwo zawodowe - nasi Konsultanci pomogą Ci w wyborze ścieżki kariery, zaprezentują najciekawsze oferty z rynku pracy oraz przeprowadzą przez cały proces rekrutacyjny. Dodatkowo poczęstują pyszna kawą na spotkaniu.

Niech moc będzie z Tobą!

Wymagane wykształcenie

Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów.

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający