Młodszy specjalista do działu finansowo-kadrowego

Sollers ConsultingIT (administracja, oprogramowanie),Konsulting/ Doradztwo08-10-2018
Lokalizacja
Warszawa
Branża
Administracja, Finanse
Termin oferty
31-10-2019

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz mieć szansę na:

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, etc.),
  • koordynowanie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich,
  • wprowadzanie i aktualizację danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • archiwizowanie dokumentacji,
  • wsparcie rozliczeń wydatków i wynagrodzeń pracowniczych
  • wsparcie w rozliczeniach umów cywilnoprawnych
  • procesowanie dokumentów w systemie finansowym
  • rozwój swoich umiejętności w międzynarodowym środowisku pracy opartym o metodykę Agile

Wymagane umiejętności

Stawiając na Ciebie oczekujemy, że:

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy  w zespole kadrowo-płacowym
  • posiadasz umiejętność obsługi komputera (MS Office, w szczególności bardzo dobra znajomość Excel)
  • dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie
  • posiadasz zdolność poprawnego liczenia
  • posiadasz takie cechy jak: zaangażowanie, komunikatywność, sumienność, chęć rozwoju, samodzielność, dokładność, proaktywność
  • dobrze organizujesz pracę własną

Doświadczenie kierunkowe nie jest wymagane, ale doceniamy dodatkowo, jeśli:

  • posiadasz umiejętności analityczne
  • znasz język niemiecki

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający