Edition medium devire logotyp kolor rgb web

Konsultant ds. Obsługi Klienta z językiem włoskim/niderlandzkim/ niemieckim

Devire Administracja,Bankowość,BPO/SSC,e-Commerce,Farmacja,Finanse,FMCG,Human Resources(Zasoby Ludzkie),Inżynieria,IT (administracja, oprogramowanie),Logistyka,Nieruchomości,Obsługa klienta,Prawo,Produkcja,Reklama,Sprzedaż,Telekomunikacja09-10-2018awilczynska@devire.pl
Lokalizacja
Warszawa
Branża
Administracja, Obsługa klienta, Telekomunikacja
Termin oferty
31-12-2018

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa Firma, będąca liderem contact center w Polsce. Posiada ponad 310 centrów obsługi klienta w ponad 50 krajach. Współpracuje z Klientami używając ponad 60 różnych języków i dialektów. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy i budową całego działu Obsługi Klienta poszukujemy obecnie Kandydatów/Kandydatek na stanowisko Konsultanta ds. Obsługi Klienta z językiem włoskim lub niderlandzkim lub niemieckim.

Do Twoich zadań na powyższym stanowisku należeć będzie bieżąca obsługa Klientów za pośrednictwem telefonu oraz maila (tylko połączenia przychodzące) w języku włoskim lub niderlandzkim. Co najważniejsze - Konsultant będzie również brał udział w ciekawych projektach obsługi Klienta dla wielu międzynarodowych firm.

  • Znajomość języka włoskiego lub niderlandzkiego lub niemieckiego na poziomie C1 (w mowie i piśmie).
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego.
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.
  • Otwartość na kontakt z Klientem, chęć do nauki i rozwijania nowych umiejętności.

Wymagane wykształcenie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w długiej perspektywie.
  • Pełen pakiet szkoleń wspierających wdrożenie.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie.
  • Współpracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający