Edition medium kei logo one line color poland

Stażysta w Dziale Logistyki (obszar opakowań)

Kimball Electronics PolandInżynieria,IT (administracja, oprogramowanie),Logistyka,Produkcja15-10-2018praca@kimballelectronics.com
Lokalizacja
Poznań / Tarnowo Podgórne
Branża
Logistyka, Produkcja
Termin oferty
31-10-2018

Opis stanowiska

Kimball Electronics

W Kimball Electronics Poland produkujemy wysokiej jakości wyroby elektroniczne na zlecenie  klientów z branży motoryzacyjnej i przemysłowej oraz specjalistyczne wyroby i urządzenia medyczne.

  • Zatrudniamy ponad 1000 pracowników
  • Jesteśmy jedną z dwóch fabryk grupy Kimball w Europie
  • Jesteśmy liderem wśród firm z sektora EMS (Electronic Manufacturing Services) w Polsce,  laureatem Diamentów 2018 miesięcznika Forbes
  • Znajdujemy się w gronie Gazel Biznesu, czołówce rankingu 100 największych firm Wielkopolski i w pierwszej 500-ce największych firm w Polsce

Do współpracy zapraszamy studentów ostatnich lat lub absolwentów kierunków związanych z logistyką.

Oferujemy

Wymagane umiejętności

- Rzetelność, skrupulatność, dokładność

- Znajomość programu Excel na poziomie średnio zaawansowanym (nie musisz być championem;))

- Znajomość języka angielskiego – w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

- Gotowość do wykonywania kilku czynności równolegle w dynamicznym otoczeniu

- Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

- Umiejętność pracy w zespole

- Chęć zdobycia cennego doświadczenia

Wymagane wykształcenie

Logistyczne - w trakcie.

Partner Technologiczny

Firmy z którymi współpracowaliśmy