Edition medium logo

Konsultant Service Desk z językiem angielskim

itelligenceIT (administracja, oprogramowanie)22-10-2018praca@itelligence.pl
Lokalizacja
Poznań
Branża
IT (administracja, oprogramowanie)
Termin oferty
31-01-2019

Opis stanowiska


Jeżeli znasz w stopniu zaawansowanym język angielski i chcesz rozpocząć karierę zawodową w jednej
z najszybciej rozwijających się branż, jaką jest branża IT. service desk

Ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!

Szukamy ludzi takich jak Ty i inwestujemy w nich. Zapewniamy kompleksowe szkolenia i umożliwiamy rozwój kariery w ramach całej organizacji oraz dajemy możliwość udziału w międzynarodowych projektach.

Czekamy na Twoje CV, rozwijaj się razem z nami!


Twoim zadaniem będzie:

 • Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych i mailowych od klientów
 • Rejestracja zgłoszeń w systemie
 • Wstępna analiza zgłoszeń
 • Rozwiązywanie problemów lub ich przekazywanie do kolejnej linii wsparcia
 • Wsparcie pracowników w zakresie aplikacji i sprzętu IT
 • Monitorowanie i raportowanieWymagane umiejętności


Czego oczekujemy: service desk

 • Znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
 • Ogólnej wiedzy w obszarze IT i sieci komputerowych (Windows, UNIX)
 • Chęci rozwoju w innych obszarach organizacji
 • Samodzielności w wykonywaniu działań
 • Umiejętności pracy w zespole
 • Pracy w systemie zmianowym

Wymagane wykształcenie

Poszukujemy absolwentów studiów wyższych (szczególnie Informatyka oraz kierunki pokrewne).


Co oferujemy w zamian?

 • Rozwój w międzynarodowej firmie
 • Możliwość pracy z ekspertami i czerpania od nich wiedzy
 • Fajną atmosferę pracy
 • Bogaty pakiet benefitów (opiekę medyczną, kartę sportową, szkolenia, certyfikaty, kursy językowe, wyjazdy integracyjne)

Zainteresowalismy Cię? Jeśli tak, wystarczy kliknąć w przycisk –> APLIKUJ 


W przypadku aplikowania na oferowane stanowisko prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moje ofercie pracy przez itelligence sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym (62-080), przy ul. Owocowej 21b, jako ich administratora, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) warunkach przetwarzania danych osobowych przez itelligence sp. z o.o., w tym o przysługujących mi uprawnieniach.

Jeśli życzy sobie Pan/Pani, aby po zakończeniu rekrutacji,  CV pozostało w naszej bazie na poczet przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w swoich dokumentach aplikacyjnych następującej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie w ramach oferty pracy danych osobowych przez itelligence sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym (62-080), przy ul. Owocowej 21b, jako ich administratora, na potrzeby kolejnych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez itelligence sp. z o.o. przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia dokumentów rekrutacyjnych. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) warunkach przetwarzania danych osobowych przez itelligence sp. z o.o., w tym o przysługujących mi uprawnieniach.

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest itelligence Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym (62-080) przy ulicy Owocowej 21b (dalej zwana „Administratorem”). Może Pan/Pani skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: iod@itelligence.pl lub itelligence Sp. z o.o., ul. Owocowa 21b, PL-62-080 Tarnowo Podgórne.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celach rekrutacyjnych, na podstawie art. 22¹ § 1 Kodeksu Pracy (w przypadku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczania danych wyłącznie objętych tym przepisem) lub na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody – zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych osobowych).

Dane osobowe mogą być ujawnione współpracownikom Administratora, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia przetwarzania danych osobowych.

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania obecnego procesu rekrutacji, po zakończeniu którego zostaną bezpowrotnie usunięte. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia dokumentów rekrutacyjnych.

Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do dotyczących Pana/Pani osoby danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie. W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych Pana/Pani dokumenty aplikacyjne zostaną bezpowrotnie usunięte. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkować będzie pominięciem Pana/Pani kandydatury w procedurze rekrutacyjnej.

Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.


Partner Strategiczny

Partner Merytoryczny

Partner Medialny

Partner Technologiczny

Thumb up

Czy wiesz, że...

Dni Kariery® to jedne z największych targów pracy, praktyk i staży organizowane przez studentów dla studentów.

Zarejestruj się

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery® oraz organizacji AIESEC?

Poznaj nas