Edition medium devire logotyp kolor rgb web

Asystent Biurowy ds. Klienta Wewnętrznego

Devire Administracja,Bankowość,BPO/SSC,e-Commerce,Farmacja,Finanse,FMCG,Human Resources(Zasoby Ludzkie),Inżynieria,IT (administracja, oprogramowanie),Logistyka,Nieruchomości,Obsługa klienta,Prawo,Produkcja,Reklama,Sprzedaż,Telekomunikacja23-10-2018prozalski@devire.pl
Lokalizacja
Warszawa
Administracja, Bankowość, BPO/SSC, e-Commerce, Farmacja, Finanse, FMCG, Human Resources(Zasoby Ludzkie), Inżynieria, IT (administracja, oprogramowanie), Logistyka, Nieruchomości, Obsługa klienta, Prawo, Produkcja, Reklama, Sprzedaż, Telekomunikacja
Termin oferty
31-12-2018

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa Instytucja Finansowa oferująca usługi bankowości. Od 20 lat działa na rynku polskim wspierając branżę motoryzacyjną. Organizacja została wyróżniona jako jedno z Najlepszych Miejsc Pracy w 2016 roku w plebiscycie Great Place to Work. Poszukujemy kandydata na stanowisko Asystenta ds Klientów Wewnętrznych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się prowadzeniem korespondencji kanałami elektronicznymi, rejestracją i obsługą dyspozycji, dbaniem o właściwy obieg korespondencji i dokumentów oraz ich weryfikacją, uzupełnianiem bazy danych, informowaniem Klientów o produktach i procedurach, testowaniem aplikacji, profesjonalną telefoniczną obsługą klienta wewnętrznego tj. Regionalnych Kierowników Sprzedaży, Ambasadorów oraz Pracowników sieci dealerskiej.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie 16zł brutto/h
  • Doskonałą lokalizację - Rondo ONZ
  • Szkolenia przygotowujące do pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w regularnych godzinach
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Wymagane umiejętności

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat
  • Skrupulatność i dokładność
  • Zorganizowanie i samodzielność w działaniu

Studenci kierunków: finanse i rachunkowość, ekonomia, ekonometria i pokrewne.

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający