Edition medium devire logotyp kolor rgb web

Młodszy Doradca Klienta - Bankowość

Devire Administracja,Bankowość,BPO/SSC,e-Commerce,Farmacja,Finanse,FMCG,Human Resources(Zasoby Ludzkie),Inżynieria,IT (administracja, oprogramowanie),Logistyka,Nieruchomości,Obsługa klienta,Prawo,Produkcja,Reklama,Sprzedaż,Telekomunikacja23-10-2018prozalski@devire.pl
Lokalizacja
Warszawa - Rondo ONZ
Administracja, Bankowość, BPO/SSC, e-Commerce, Farmacja, Finanse, FMCG, Human Resources(Zasoby Ludzkie), Inżynieria, IT (administracja, oprogramowanie), Logistyka, Nieruchomości, Obsługa klienta, Prawo, Produkcja, Reklama, Sprzedaż, Telekomunikacja
Termin oferty
31-12-2018

Opis stanowiska

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem jest międzynarodowa Instytucja Finansowa oferująca usługi bankowości. Od 20 lat działa na rynku polskim wspierając branżę motoryzacyjną. Organizacja została wyróżniona jako jedno z Najlepszych Miejsc Pracy w 2016 roku w plebiscycie Great Place to Work. Poszukujemy kandydatów do zespołu zajmującego się kontaktem z klientem. Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą zajmowały się zarządzaniem bazą danych, telefoniczną oraz elektroniczną obsługą Klientów w zakresie posiadanych produktów (leasing, kredyt, ubezpieczenia), przyjmowaniem oraz realizacją dyspozycji, budowaniem pozytywnego wizerunku Firmy oraz pracami administracyjno-biurowymi.

Nasz Klient zapewnia:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Pełny pakiet szkoleń przygotowujących do pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (18zł brutto/h)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dogodną lokalizację w centrum Warszawy (Śródmieście)
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zdobycie cennego doświadczenia biznesowego
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy

Wymagane umiejętności

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Kilkumiesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub pracy w banku/finansach
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dostępność do pracy ok.35h tygodniowo
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Inicjatywę i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Studenci kierunków: finanse i rachunkowość, ekonomia, ekonometria i pokrewne.

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający