Edition medium logo monnari

Kupiec

Monnari Trade S.A.Logistyka,Obsługa klienta,Sprzedaż13-02-2019szymon.matuszewski@monnari.com.pl
Lokalizacja
Łódź
Branża
Administracja, Produkcja
Termin oferty
30-04-2019

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Kupiec

Miejsce pracy:  Łódź

Oferujemy:

  • System wdrożenia oraz szkoleń startowych,
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowania,
  • Pracę dla znanej marki, stabilnej w swojej branży z ludźmi o wspólnej pasji,
  • Wsparcie zespołu i dużą samodzielność działania,
  • Rozwój zawodowy.
  • Możliwość dołączenia do pakietu sportowego i/lub ubezpieczenia grupowego

Wymagane umiejętności

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych dostawców produktów, tkanin i akcesoriów – Chiny, Indie, Bangladesz,
  • Negocjowanie warunków zakupu,
  • Nadzorowanie procesu produkcji, kompletacja dokumentów zakupowych,
  • Obsługa prawno-administracyjna zamówień.

Wymagane wykształcenie

Wymagania/doświadczenia:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z dalekowschodnimi producentami odzieży lub branża pokrewna,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z dostawcami.

·         znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office w tym Excel na poziomie swobodnego raportowania danych,

  wysoki poziom dbałości o jakość wykonywanych pod presją czasu zadań

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający