Edition medium logo monnari

Magazynier

Monnari Trade S.A.Logistyka,Obsługa klienta,Sprzedaż13-02-2019szymon.matuszewski@monnari.com.pl
Lokalizacja
Łódź
Branża
Logistyka
Termin oferty
30-04-2019

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
Magazynier

Oferujemy:

• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i/lub pakietu sportowego

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

motywacyjny system premiowy

Wymagane umiejętności

• bardzo dobry stan zdrowia
• prawo jazdy kat. B
• doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych, efektywność, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Wymagane wykształcenie

Mile widziane związane z logistyką.

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający