Edition medium logo ceri rgb

Pracownik ds. Obsługi Procesów Bankowych (Banking BackOffice)

CERI International Sp. z o.o.Bankowość,BPO/SSC,Finanse,IT (administracja, oprogramowanie)13-02-2019kariera@ceri.pl
Lokalizacja
Łódź
Bankowość, BPO/SSC, Finanse, IT (administracja, oprogramowanie)
Termin oferty
31-12-2019

Opis stanowiska

Znasz język angielski na poziomie B2? Interesuje Cię świat finansów i bankowości? Chcesz zdobyć nowe umiejętności i pracować w prężnie rozwijającej się firmie? Aplikuj już dziś! Nie martw się jeśli nie masz doświadczenia w bankowości – wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

  • Obsługę kont Klienta - wprowadzanie, weryfikację i edycję danych klientów
  • Zarządzanie danymi z obszaru umów kredytowych w systemach bankowych
  • Współpracę z jednostkami banku odpowiedzialnymi za administrację umowami kredytowymi
  • Terminowe realizowanie transakcji zgodnie z określonymi wymaganiami i procedurami
  • Aktualizowanie obowiązujących procedur

Wymagane umiejętności

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI:

  • Znasz język angielski na poziomie min. B2
  • Szybko i chętnie uczysz się nowych rzeczy
  • Myślenie analityczne jest Twoją mocną stroną
  • Umiesz i lubisz pracować w zespole
  • Jesteś osobą skrupulatną i dokładną
  • Presja czasu nie jest dla Ciebie problemem

DODATKOWO DOCENIMY CIĘ ZA:

  • Znajomość języka niemieckiego

Wymagane wykształcenie

  • Wyższe lub w trakcie studiów

Więcej na: https://kariera.ceri.pl/oferty-pracy/pracownik-ds-obslugi-procesow-bankowych/