Edition medium logo eximo project szare

Inżynier Systemowy

Eximo Project Sp. z o. o.IT (administracja, oprogramowanie)13-02-2019praca@eximoproject.pl
Lokalizacja
Bydgoszcz, Toruń
Branża
IT (administracja, oprogramowanie), Telekomunikacja
Termin oferty
30-04-2019

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Rozwiązywanie problemów związanych z infrastrukturą i systemami IT
  • Projektowanie i wdrażanie kompleksowych rozwiązań IT
  • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkowników – druga linia wsparcia technicznego
  • Współpraca z pracownikami realizującymi zadania w obszarze infrastruktury i systemów IT

Wymagane umiejętności

Po Tobie spodziewamy się:

  • Co najmniej rocznego doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości Microsoft (Windows Server, AD, GPO, Exchange, SharePoint)
  • Dobrej znajomości usług DNS, DHCP oraz technologii Failover Cluster
  • Znajomości technologii i protokołów LAN/WAN (w oparciu o model OSI)
  • Znajomości technologii wirtualizacji Hyper-V, Vmware
  • Umiejętności samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów natury systemowej i sieciowej
  • Znajomości języka angielskiego w zakresie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Samodzielności, odpowiedzialności, dyspozycyjności, komunikatywności oraz zdolności do szybkiego przyswajania wiedzy

Twoim atutem będzie:

  • Doświadczenie w administracji usługami Office365, Azure
  • Wiedza poparta doświadczeniem oraz certyfikatami (MCSE: Server Infrastructure lub MCSE: Messaging)
  • Doświadczenie w administracji systemami Linux
  • Znajomość zagadnień wirtualizacji aplikacji oraz desktopów
  • Znajomość MS SQL Server
  • Znajomość metod i technik zarządzania usługami IT (ITIL)
  • Prawo jazdy kat. B

Jeśli dołączysz do nas:

  • Będziesz częścią zespołu, realizującego interesujące projekty dla firm z różnych sektorów
  • Postaramy się abyś do pracy przychodził z uśmiechem na twarzy
  • Zostaniesz zatrudniony w oparciu o umowę o pracę
  • Otrzymasz dobre, nowoczesne narzędzia do pracy oraz dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Będziesz miał/-a szansę wziąć udział w ciekawych spotkaniach integracyjnych
  • Zaproponujemy Ci atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia

Wymagane wykształcenie

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe