Edition medium logo eximo project szare

Młodszy Inżynier Systemowy

Eximo Project Sp. z o. o.IT (administracja, oprogramowanie)13-02-2019praca@eximoproject.pl
Lokalizacja
Bydgoszcz, Toruń
Branża
IT (administracja, oprogramowanie), Telekomunikacja
Termin oferty
30-04-2019

Opis stanowiska

W zespole, do którego dołączysz będziesz:

  • Przyjmował i realizował zgłoszenia (incydenty i wnioski o usługę) od użytkowników
  • Pracował bezpośrednio i zdalnie na pierwszej linii wsparcia technicznego
  • Zajmował się rozwiązywaniem problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT
  • Instalował oraz konfigurował systemy i aplikacje w środowisku użytkownika
  • Współpracował z inżynierami drugiej linii wsparcia przy realizacji wdrażanych projektów

Wymagane umiejętności

Po Tobie spodziewamy się, że:

  • Systemy klienckie Windows nie mają dla Ciebie tajemnic
  • Wiedzę z zakresu sieci komputerowych przyswoiłeś na niejednym LAN party
  • Na budowie sprzętu klasy PC znasz się jak Apple na marketingu
  • Poradzisz sobie z czytaniem dokumentacji w języku angielskim
  • Masz wykształcenie wyższe, studiujesz informatykę lub kierunki pokrewne
  • Pomimo swojego indywidualizmu, lubisz ludzi i rozumiesz jak ważna jest praca w zespole
  • Będziesz rzetelny i sumienny realizując zadania, które zlecają nam nasi klienci
  • Szybko się uczysz i przyswajasz wiedzę o nowych technologiach

Twoim atutem będzie:

  • Doświadczenie w administracji sprzętem sieciowym router/switch (mile widziane: certyfikat Cisco CCNA)
  • Doświadczenie w administracji usługami Microsoft np. Active Directory
  • Doświadczenie w administracji systemami Linux
  • Prawo jazdy kat. B

Jeśli dołączysz do nas:

  • Staniesz się częścią profesjonalnego zespołu, realizującego interesujące projekty dla średnich i dużych firm
  • Zapewnimy Ci pracę wśród ludzi, którzy przychodzą tutaj z uśmiechem na twarzy
  • Gwarantujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Otrzymasz dobre, nowoczesne narzędzia do pracy oraz dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Będziesz miał/-a szansę wziąć udział w ciekawych spotkaniach integracyjnych
  • Zaproponujemy Ci atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia

  • Wykształcenie wyższe, studia informatyczne lub kierunki pokrewne w trakcie

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający