Edition medium logo eximo project szare

Inżynier Sieci

Eximo Project Sp. z o. o.IT (administracja, oprogramowanie)13-02-2019praca@eximoproject.pl
Lokalizacja
Bydgoszcz, Toruń
Branża
IT (administracja, oprogramowanie), Telekomunikacja
Termin oferty
30-04-2019

Opis stanowiska

Chcielibyśmy zaproponować Ci:

  • Administrowanie sieciami LAN/WAN/VPN
  • Realizowanie zadań drugiej linii wsparcia naszych klientów
  • Administrowanie systemami zabezpieczeń sieci
  • Ciekawą współpracę z Działem Projektowym

Wymagane umiejętności

Spodziewamy się, że:

  • Miałeś okazję, co najmniej dwa lata administrować sieciami LAN/WAN
  • Standardy i rozwiązania wykorzystywane w sieciach LAN/WAN nie mają dla ciebie tajemnic
  • Routing dynamiczny – to były Twoje pierwsze słowa, zaraz po urodzeniu
  • Znasz i konfigurujesz urządzenia sieciowe np. switch, router, firewall itp.
  • Szybko przyswajasz wiedzę i umiesz diagnozować problemy sieciowe
  • O zagadnieniach load-balancingu ruchu sieciowego zamierzasz napisać kiedyś książkę
  • W praktyce znasz sprzęt Cisco, Juniper, Extreme Networks, Fortigate, Dell
  • Znasz angielski na poziomie, aby czytać dokumentację techniczną ze zrozumieniem
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i potrafisz prowadzić samochód!

Będzie świetnie, jeśli:

  • Znasz systemy i technologie sieci SAN (macierze, biblioteki taśmowe, przełączniki FC)
  • Znajomość zagadnień związanych ze świadczeniem usług zgodnie z metodyką ITIL
  • Interesujesz się metodami i technikami reagowania na incydenty i ataki sieciowe
  • Certyfikowałeś się z Fortinet, Cisco, Juniper, Extreme Networks

Jeśli dołączysz do nas:

  • Postaramy się abyś brał udział w ciekawych projektach
  • Będziesz współpracował ze specjalistami, którzy wdrażają rozwiązania teleinformatyczne w średnich i dużych firmach
  • Gwarantujemy Ci pracę z ludźmi, który potrafią spojrzeć na siebie z dystansem i chodzą z uśmiechem na twarzy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę masz zapewnione
  • Dostaniesz nowoczesne narzędzia do pracy oraz dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Będziesz miał/-a szansę wziąć udział w ciekawych spotkaniach integracyjnych
  • Zaproponujemy Ci atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia

Wymagane wykształcenie

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający