Edition medium logonordea2 jpg

Młodszy Administrator Bankowy w Banking Operations Sweden

Nordea Bank Abp SA Oddział w PolsceBankowość,BPO/SSC14-02-2019recruitment.noc@nordea.com
Lokalizacja
Łódź
Branża
Bankowość, BPO/SSC
Termin oferty
29-03-2019

Opis stanowiska

Mówisz po angielsku?

Chcesz rozwijać swoją karierę w międzynarodowej firmie?

Interesujesz się branżą bankowości i finansów?

Lubisz pracować w zespole oraz cenisz sobie przyjazną i pełną wsparcia atmosferę w miejscu pracy?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „Tak”, to Nordea jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która zatrudnia obecnie ponad 2500 osób. Nasze biura znajdują się w Łodzi, Trójmieście oraz Warszawie.

Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się stworzyć miejsce pracy, w którym troska o rozwój naszych pracowników i atmosferę pracy pozostaje w zgodzie z naszymi wartościami oraz priorytetami.

Aby lepiej poznać naszą firmę, odwiedź http//nordea.pl

Zadania i obowiązki

Podstawowe obowiązki będą obejmowały obsługę wewnętrznych procesów finansowych dla oddziałów banku w Szwecji. Praca będzie wymagała dobrej znajomości wewnętrznych systemów bankowych – pierwszy okres będzie nakierowany na szkolenia i treningi.

Kluczowe w zadaniach będzie dbanie o najwyższą jakość wysyłanych materiałów, a także dotrzymanie terminowości.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (możliwość pracy na całość bądź część etatu)
  • Pakiet szkoleń wprowadzających
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowych zespołach oraz skandynawską kulturę pracy
  • Szeroki pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, karty sportowe, bilety do kina, kartę podarunkową i wiele innych)
  • Możliwość nauki języków skandynawskich
  • Kreatywną przestrzeń biurową ze stałym dostępem do kawy, herbaty i świeżych owoców
  • Pozytywną energię i work life balance
  • Eventy integracyjne i sekcje sportowe

Wymagane umiejętności

Wymagania

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1/B2.
  • Dokładność i zdolność analizowania danych.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Wymagane wykształcenie

Miniumum średnie.