Edition medium logonordea2 jpg

Młodszy Administrator ds. Operacji Bankowych, Banking Operations Norwegian unit

Nordea Bank Abp SA Oddział w PolsceBankowość,BPO/SSC14-02-2019recruitment.noc@nordea.com
Lokalizacja
Łódź
Branża
Bankowość, BPO/SSC
Termin oferty
06-03-2019

Opis stanowiska

Zadania i obowiązki:

Podstawowe obowiązki będą obejmowały obsługę wewnętrznych procesów finansowych dla oddziałów banku w Norwegii. Praca będzie wymagała dobrej komunikatywności oraz znajomości wewnętrznych systemów bankowych – pierwszy okres będzie więc nakierowany na szkolenia i treningi przygotowujące do samodzielnej pracy. Kluczowe w zadaniach będzie dbanie o najwyższą jakość obsługiwanych procesów, a także dotrzymanie terminowości.

Jeżeli chcesz poznać pozostałe departamenty - zapraszamy: http://nordea.pl/noc/jednostki-biznesu/

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Pakiet szkoleń wstępnych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Komfortowe warunki zatrudnienia w nowoczesnych biurowcach w centrum Łodzi
  • Pozytywną energię i profesjonalne wsparcie w wykonywaniu codziennych zadań
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karty sportowe, bilety do kina, ubezpieczenie na życie)

Wymagane umiejętności

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole

Wymagane wykształcenie

Wykształcenie minimum średnie.

Więcej informacji:

Prosimy o załączenie klauzuli do CV:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji w Nordea Bank Abp. Oddział w Polsce Administratorem danych osobowych jest Nordea Bank Abp Oddział w Polsce z siedzią w Łodzi przy ul. Aleja Edwarda Rydza Śmiglego 20.

Dane przetwarzane są dla potrzeb w celu przeprowadzania procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz ich usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do rozpatrzenia aplikacji. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana aplikacji. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych możesz znaleźć pod adresem: http://nordea.pl/odo.pdf

Aplikacje bez powyższych danych nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający