Praca w finansach dla absolwentów, Associate 1

State StreetBankowość14-02-2019ASzabowska-Walaszczyk@StateStreet.com
Lokalizacja
Gdańsk
Branża
Bankowość
Termin oferty
15-04-2019

Opis stanowiska

Budujemy naszą markę w branży usług finansowych od innowacji technologicznych i produktu po odpowiedzialność korporacyjną i rozwój lokalnych społeczności. Jesteśmy globalnym pracodawcą zatrudniającym zróżnicowaną kadrę pracowniczą z bogatym doświadczeniem oraz siecią ponad 35 000 pracowników na ponad 100 rynkach finansowych. Dla nas sukces to wpływ jaki nasi pracownicy mają - na naszych klientów, lokalną społeczność oraz na siebie nawzajem.

Tworzymy środowisko pracy, w którym nasi pracownicy czują się zaangażowani, docenieni, a także otrzymują wsparcie niezbędne do wykorzystania pełni ich potencjału.

Dołącz do zespołu State Street Bank - postaw na rozwój!
Zapewnij sobie dostęp do wykwalifikowanych trenerów i ekspertów z branży finansowej.
Dzięki indywidualnemu systemowi szkoleń oraz programom rozwojowym, udoskonalisz swoje umiejętności techniczne oraz wypracujesz szereg nowych kompetencji.
Ciągły rozwój naszych Pracowników jest dla nas priorytetem.
Tworzymy Kadrę Managerską w oparciu o lokalnych, sprawdzonych specjalistów.
Zależy nam na wykreowaniu przyszłych Liderów.

Nasze dynamicznie rozwijające się centra znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach.
Biura mieszą się w Krakowie i Gdańsku.
Oferujemy pozycje wejściową przygotowaną specjalnie dla kandydatów bez doświadczenia.
Podjęcie stanowiska umożliwi rozwój w departamentach takich jak:

  • Analiza do spraw Raportowania Finansowego
  • Analiza Finansowa
  • Analiza Ryzyka
  • Analiza Zgodności Procesów Inwestycyjnych
  • Dział Operacji Globalnych
  • Księgowośc do spraw Funduszy
  • Przeciwdziałanie Praniu Pieniędzy

Wymagane umiejętności

Jeśli posiadasz:

  • Dobrą znajomość Języka Angielskiego
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnej pracy pod presją czasu
  • Chęć rozwoju w branży

Wykształcenie wyższe lub jesteś absolwentem/studentem ostatnich lat (preferowane kierunki finansowe)