Młodszy/a Specjalista/ka ds. Kadr i Płac

Młodszy/a Specjalista/ka ds. Kadr i Płac

Finanse,Human Resources(Zasoby Ludzkie)15-02-2019recruitment.poland@vistra.com
Lokalizacja
Lublin; Warszawa; Wrocław, Kraków
Branża
Human Resources(Zasoby Ludzkie)
Termin oferty
31-12-2019

Opis stanowiska

Praca na tym stanowisku pozwoli Ci na rozwój w kompleksowej obsłudze kadrowo-płacowej polsko- i anglojęzycznych klientów. Jako Młodszy Specjalista ds. kadr i płac/ Młodsza Specjalistka ds. kadr i płac będziesz odpowiedzialny za naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac, prowadzenie ewidencji wszelkich rodzajów czasu pracy i urlopów pracowników, zakładanie i prowadzenie akt osobowych. Również będziesz sporządzać dokumenty z zakresu stosunku pracy zgodnie z KP, deklaracje podatkowe oraz dokumenty zgłoszeniowe do ZUS, a także przygotowywanie raportów zbiorczych/zarządczych na potzreby księgowości i zarządu.

Wymagane umiejętności

U kandydatów szukamy co najmniej 1 roku doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (mile widziane w biurze rachunkowym), dobrej znajomości języka angielskiego oraz znajomości zagadnień z zakresu polskiego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Mile widziana jest znajomośc programy kadrowo-płacowego Enova oraz Płatnika.

Wymagane wykształcenie

Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziane studia kierunkowe), ewentualnie ukończony kurs kadrowo-płacowy