Edition medium logo members of arena tax group

Tax Compliance Consultant

Arena Tax Sp. z o.o.Finanse,Konsulting/ Doradztwo,Prawo15-02-2019rekrutacja@arenatax.pl
Lokalizacja
Bukowińska 22B
Branża
Finanse, Konsulting/ Doradztwo, Prawo
Termin oferty
30-04-2019

Opis stanowiska

  • kalkulacja należnego podatku CIT oraz zaliczek na podstawie danych dostarczonych przez Klienta;
  • analiza procedur związanych z kalkulacją podatku należnego, zaliczek na podatek CIT oraz metodologii kalkulacji należnego podatku;
  • wykonywanie przeglądów podatkowych danych mających wpływ na ustalenie podstawy opodatkowania;
  • kompleksowa analiza poprawności realizacji obowiązków płatników podatku u źródła i sporządzanie kalkulacji należnego podatku u źródła;
  • pozyskiwanie certyfikatów rezydencji od kontrahentów Klientów;
  • sporządzanie deklaracji podatkowych dot. podatku CIT – w tym podatku u źródła, deklaracji podatkowych VAT, informacji podsumowujących, INTRASTAAT i JPK;
  • bieżący kontakt z klientami, w tym bieżące doradztwo w zakresie podatku CIT i VAT.

  • minimum roczne doświadczenie w obszarze tax compliance np. w spółce doradztwa podatkowego lub spółce księgowej;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych i wiedza w zakresie rachunkowości;
  • biegła znajomość pakietu MS Office, zaawansowana znajomość MS Excel;
  • nastawienie na współpracę i komunikatywność;
  • kreatywność i umiejętność swobodnego analitycznego myślenia;
  • skrupulatność  i staranność, umiejętność dobrej organizacji pracy.

  • wykształcenie wyższe w zakresie finansów i rachunkowości (albo pokrewne).

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający