Edition medium jabillogo pms2955 3415

Specjalista ds. dostaw

Jabil Poland Sp. z o.o.Inżynieria,Logistyka,Produkcja20-02-2019rekrutacja_kwidzyn@jabil.com
Lokalizacja
Kwidzyn
Branża
Inżynieria, Produkcja
Termin oferty
30-04-2019

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należało zaopatrywanie Działu Produkcji w odpowiednie materiały zgodnie z zapotrzebowaniem,

a w szczególności za:

      składanie zamówień u dostawców

      nadzorowanie realizacji dostaw

      rozwiązywanie problemów towarzyszących przy realizacji zamówień

W zamian oferujemy:

      Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań

      Udział w projektach w międzynarodowym środowisku

      Dostęp do nowoczesnych technologii

      Atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe

      Pomoc przy realokacji

Wymagane umiejętności

Jakie wymagania powinieneś spełniać:

      Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki (preferowany kierunek logistyczny)

      Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

      Wiedza z zakresu procesów logistycznych w firmach produkcyjnych

      Umiejętność obsługi komputera – pakiet OFFICE, SAP

      Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający