Edition medium hays rgb

Stażysta/ka ds. rekrutacji (ST/WAW)

Hays PolandHuman Resources(Zasoby Ludzkie)07-03-2019
Lokalizacja
Warszawa
Branża
Human Resources(Zasoby Ludzkie)
Termin oferty
30-03-2019

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

Będziesz mieć okazję uczestniczyć we wszystkich etapach projektów rekrutacyjnych, które realizujemy dla naszych Klientów. Poznasz metody pozyskiwania najlepszych kandydatów na rynku, nauczysz się prowadzić spotkania rekrutacyjne, a także przekonasz się, jak udana rekrutacja przekłada się na sukces organizacji. Dodatkowo nauczysz się jak budować relacje biznesowe z naszymi Klientami.

Wymagane umiejętności

Kogo szukamy?

Studentów oraz absolwentów zainteresowanych rozwojem w obszarze rekrutacji, zorientowanych na cel i wierzących, że chcieć, to móc! Osób pragnących rozwijać swoje kompetencje i lubiących podejmować wyzwania w swojej pracy, które znają angielski w stopniu dobrym.

Wymagane wykształcenie

Dlaczego z nami?

Trafisz do przyjaznego, dynamicznego zespołu specjalistów, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą i będą wspierać podczas wykonywania codziennych zadań, a także poznasz nas lepiej podczas Friday Drinks, naszych cyklicznych spotkań po pracy.  Po płatnym 3-miesięcznym stażu przewidujemy możliwość przedłużenia z Tobą współpracy! Wymagamy pełnej dyspozycyjności przez okres stażu oraz po nim.


Partner Strategiczny

Partner Merytoryczny

Partner Medialny

Partner Technologiczny

Thumb up

Czy wiesz, że...

Dni Kariery® to jedne z największych targów pracy, praktyk i staży organizowane przez studentów dla studentów.

Zarejestruj się

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery® oraz organizacji AIESEC?

Poznaj nas