Edition medium 3

Stażysta w Dziale Rekrutacji i Employer Brandingu

LidlFMCG11-03-2019
Lokalizacja
Jankowice
Branża
FMCG
Termin oferty
12-04-2019

Opis stanowiska

Twoje zadania

- Realizacja samodzielnego projektu

- Udział w procesach rekrutacji do Centrali firmy

- Analiza Candidate Experience

- Zarekomendowanie nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych (tj. boty, AR, grywalizacja) oraz analiza opłacalności i warunków wdrożenia

- Monitorowanie działań konkurencji (również za granicą)

Wymagane umiejętności

- Zainteresowanie rekrutacją i employer brandingiem

- Dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office

- Umiejętność komunikacji i współpracy

Mile widziane

- Status studenta lub absolwenta kierunku Psychologia lub Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

- Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie B1

- Zainteresowanie nowymi technologiami

Wymagane wykształcenie

-brak

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający