Edition medium 3

Stażysta w Dziale Personalnym w Biurze Sprzedaży

LidlFMCG11-03-2019
Lokalizacja
Stryków – Dobra, ul. Wodna 30/36
Branża
FMCG
Termin oferty
12-04-2019

Opis stanowiska

Twoje zadania

- Realizacja samodzielnego projektu

- Publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych

- Preselekcja aplikacji

- Przeprowadzanie wywiadów rekrutacyjnych

- Tworzenie zestawień i raportów

Wymagane umiejętności

- Średniozaawansowana znajomość narzędzi pakietu MS Office

Mile widziane

- Ukończone kursy z zakresu prawa pracy, kadr i płac lub BHP

- Pierwsze doświadczenie zawodowe w dziale personalnym lub dziale kadr i płac

- Działalność w organizacjach studenckich

- Zaawansowana znajomość narzędzi pakietu MS Office

- Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

- Status studenta lub absolwenta kierunku Administracja, Prawo Pracy, Rekrutacja, Księgowość lub pokrewne

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający