Edition medium 3

Stażysta w Dziale Personalnym i Administracji w Biurze Sprzedaży

LidlFMCG11-03-2019
Lokalizacja
Gliwice, ul. Gutenberga 1
Branża
FMCG
Termin oferty
12-04-2019

Opis stanowiska

Twoje zadania

- Realizacja samodzielnego projektu

- Sporządzanie dokumentów personalnych

- Publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych

- Analiza i preselekcja aplikacji

- Przeprowadzanie wywiadów rekrutacyjnych

- Wydruk i dystrybucja oznaczeń cenowych/plakatów

- Księgowania sklepowe i magazynowe

- Opracowywanie dokumentów sklepowych i magazynowych oraz raportów i zestawień

Wymagane umiejętności

- Dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office

- Znajomość języka angielskiego na poziomie A2

- Sumienność, dokładność, zaangażowanie

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

- Ukończone kursy z zakresu MS Excel, księgowości, tematyki biurowo-administracyjnej

- Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyte podczas praktyk, staży lub prac sezonowych

- Działalność w organizacjach studenckich lub samorządzie studenckim

- Zaawansowana znajomość narzędzi pakietu MS Office

- Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

- Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2

- Znajomość przepisów prawa pracy, procesu rekrutacji

- Myślenie analityczne, umiejętność dostosowania się do zmian

- Status studenta lub absolwenta (mile widziane kierunki: Ekonomia, Administracja, HR, Rachunkowość, Prawo, Zarządzanie)