Programista Microsoft Dynamics AX / 365

Bonair SAIT (administracja, oprogramowanie)12-03-2019adriana.skrojna@bonair.com.pl
Lokalizacja
Warszawa
Branża
IT (administracja, oprogramowanie)
Termin oferty
15-04-2019

Opis stanowiska

W zakresie obowiązków wybranej osoby będzie:

  • współpraca z konsultantami i kierownikami projektu
  • projektowanie, tworzenie rozszerzeń i nowych rozwiązań

Wymagane umiejętności

Oczekiwania wobec kandydatów/kandydatek:

  • wykształcenie wyższe o specjalności informatyka lub inne techniczne
  • bardzo dobra znajomość platformy Dynamics AX
  • bardzo dobra znajomość jednego z języków programowania: C, C++, C#
  • umiejętność obiektowego programowania
  • dobra znajomość języka X++
  • dobra znajomość MS SQL Server
  • inicjatywa, pomysłowość, kreatywność w działaniu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Wymagane wykształcenie

Oferujemy:

  •  możliwość udziału w dużych, prestiżowych projektach
  • rozwój osobisty dzięki współpracy z doświadczonymi mentorami
  • dostęp do repozytoriów wiedzy Microsoft i IBM
  • możliwość zdobywania certyfikatów Microsoft i IBM