Młodszy Konsultant/Developer Microsoft D365 w obszarze: Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi i Modern Work Place

Bonair SAIT (administracja, oprogramowanie)12-03-2019adriana.skrojna@bonair.com.pl
Lokalizacja
Warszawa
Human Resources(Zasoby Ludzkie), IT (administracja, oprogramowanie), Konsulting/ Doradztwo
Termin oferty
15-04-2019

Opis stanowiska

W zakresie obowiązków wybranej osoby będzie:

  •   wsparcie konsultantów i klientów w poszukiwaniu i testowaniu nowych rozwiązań opartych o produkty Microsoft
  •  wspieranie klientów w obsłudze wdrożonego systemu HC365 zakresie obszaru Zarzadzanie Zasobami ludzkimi, Modern Work Place, Kadry-Płace
  • rozwiązywanie bieżących problemów

Wymagane umiejętności

Oczekiwania wobec kandydatów/kandydatek:

  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • chęć poszukiwania nowych propozycji rozwiązań opartych o produkty Microsoft
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • umiejętność   programowania

Wymagane wykształcenie

Oferujemy:

  •  możliwość udziału w dużych, prestiżowych projektach
  • rozwój osobisty dzięki współpracy z doświadczonymi mentorami
  • dostęp do repozytoriów wiedzy Microsoft i IBM
  • możliwość zdobywania certyfikatów Microsoft i IBM
  • możliwość zatrudnienia po okresie praktyk