Edition medium nowe logo ab burgund  2

Opiekun Klienta

Alior Bank S.A.Bankowość,Finanse12-03-2019
Lokalizacja
Lublin
Branża
Bankowość, Finanse
Termin oferty
30-04-2019

Opis stanowiska

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, obsługująca klientów indywidualnych i biznesowych. T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank to efekt strategicznego partnerstwa T-Mobile i Alior Banku. Dzięki współpracy najbardziej innowacyjnego banku i największego operatora komórkowego, powstała bankowość nowej generacji.

Mamy dla Ciebie pracę w placówce telecomu, która polega na pozyskiwaniu Klientów i sprzedaży produktów bankowych, dlatego jeśli:

• chcesz zdobywać doświadczenie w bankowości
• lubisz działać samodzielnie i dążyć do postawionych przed Tobą celów
• cechuje Cię otwartość i lubisz ludzi
• jesteś wulkanem energii i nie możesz usiedzieć w jednym miejscu
• nie stanowi dla Ciebie problemu praca w weekendy (2 razy w miesiącu)
Całej reszty nauczymy Cię na szkoleniu wdrożeniowym!

Wymagane wykształcenie

OD NAS DOSTANIESZ:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz nieograniczonej prowizji
  • jasne cele, których realizacja zagwarantuje Ci podwyżkę (już po 3 miesiącach)
  • pracę w pierwszym tego typu projekcie w Polsce
  • fajną atmosferę pracy w młodym, energicznym Zespole
A do tego dorzucimy Ci jeszcze:
  • kartę Multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe i imprezy integracyjne!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Partner Technologiczny

Firmy z którymi współpracowaliśmy