Recepcjonistka/ recepcjonista

Bonair SAIT (administracja, oprogramowanie)12-03-2019adriana.skrojna@bonair.com.pl
Lokalizacja
Warszawa
Branża
Administracja, IT (administracja, oprogramowanie)
Termin oferty
15-04-2019

Opis stanowiska

W zakresie obowiązków wybranej osoby będzie:

  • kompleksowe prowadzenie pracy recepcji
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, w tym przesyłek kurierskich
  • koordynacja przepływu informacji oraz obiegu dokumentów
  • wsparcie pracy biura i innych działów firmy
  • rozliczanie służbowych telefonów stacjonarnych
  • obsługa centrali telefonicznej i innych urządzeń biurowych
  • obsługa gości firmy
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagane umiejętności

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci studiów zaocznych)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych (fax, skaner)
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność
  • komunikatywność, inicjatywa i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Wymagane wykształcenie

Co oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy i tyle kawy ile potrafisz wypić
  • wiele wyzwań
  • różne możliwości na podnoszenie swoich kwalifikacji
  • czas pracy dopasowany do Twoich potrzeb