Praktyki w marketingu

Bonair SAIT (administracja, oprogramowanie)12-03-2019adriana.skrojna@bonair.com.pl
Lokalizacja
Warszawa
Branża
Inne, IT (administracja, oprogramowanie), Reklama
Termin oferty
15-04-2019

Opis stanowiska

Chcesz poznać trud pracy w dziale Marketingu i Komunikacji. Dołącz do zespołu Bonair (najlepszego partnera Microsoft Dynamics w Polsce). W trakcie praktyk będziesz nam pomagać w:

  • prowadzeniu codziennej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej,
  • budowaniu kampaniach SEM/SEO naszych stron internetowych,
  • wprowadzaniu zmian na stronach internetowych oraz portalach społecznościowych,
  •  pisaniu materiałów prasowych i informacyjnych,
  • budowaniu szablonów prezentacji firmowych, prezentacji produktowych, ofert i materiałów handlowych,
  • szkoleniu pracowników z zasad komunikacji marketingowej.

I do wsparcia naszych działań w tych obszarach szukamy właśnie Ciebie. Jedyne co od Ciebie oczekujemy to:

·       chęci zdobycia minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT

·       znajomości lub chęć poznania rynku IT,

·       wyksztalcenia wyższego kierunkowego (mile widziani studenci ostatnich lat) lub innego (ale z dobrze umotywowaną chęci do pracy),

·       inicjatywy, kreatywności, niestandardowych i twórczych pomysłów,

·       samodzielności i zdolności organizacyjnych,

·       łatwości w samodzielnym redagowaniu tekstów,

·       dobrej znajomość języka angielskiego,

·       biegłej w teorii oraz praktyce znajomość aplikacji MS Office – z dużym naciskiem na PowerPoint oraz Word,

·       mile widziana będzie znajomość podstawowych programów graficznych.

Wymagane wykształcenie

Co oferujemy:

·                 Pracę przy prawdziwych projektach marketingowych a nie przy ekspresie do kawy i kserokopiarce

·                 Przyjazne środowisko pracy i tyle kawy ile potrafisz wypić

·                 Wiele wyzwań

·                 Różne możliwości na podnoszenie swoich kwalifikacji

Prosimy o składanie aplikacji:

·         CV w formie prezentacji PowerPoint

·         List motywacyjny w formie postu charakterystycznego dla sieci społecznościowych.