Edition medium logo zd farmio

Analityk finansowy

Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.oFMCG,Produkcja13-03-2019k.boguszewska@farmio.com
Lokalizacja
Warszawa
Branża
FMCG, Produkcja
Termin oferty
30-04-2019

Opis stanowiska

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Sporządzanie raportów wewnętrznych w Spółce (z zakresu raportowania produkcji, operacyjne, wskaźniki finansowe)
    • Przygotowywanie analiz operacyjnych i finansowych, w tym analiz marży/rentowności produktów
    • Kalkulacje kosztu wytworzenia produktów
    • Analiza bieżących wskaźników operacyjnych oraz kapitału obrotowego
    • Współpraca z kierownikami i innymi działami w firmie, kontakt z oddziałami zamiejscowymi (zakłady produkcyjne w Polsce)
    • Uczestnictwo w cyklicznych pracach zamknięcia miesiąca
    • Udział w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastów, kontrola ich realizacji i analiza odchyleń

    OFERUJEMY:
    • ciekawą pracę w dynamicznej, rozwijającej się organizacji,
    • uczestnictwo w wielu rozwijających projektach,
    • stabilne zatrudnienie,
    • przyjemną atmosferę niedużego zespołu pracowniczego,
    • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz osiąganych wyników.

    • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale kontrolingu (mile widziana branża spożywcza oraz doświadczenie w firmie o profilu produkcyjnym)
    • Gruntowna wiedza z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej
    • Rozumienie procesów biznesowych
    • Podstawowa znajomość j. angielskiego
    • Biegła znajomość pakietu Office, w szczególności Excel
    • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
    • Dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy
    • Poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę i samodzielność

    • Wykształcenie wyższe z zakresu: finansów lub ekonomii/nauk ścisłych,