Edition medium logo zd farmio

Specjalista ds. rozliczeń

Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.oFMCG,Produkcja13-03-2019k.boguszewska@farmio.com
Lokalizacja
Golina pow. jarociński
Branża
FMCG, Produkcja
Termin oferty
30-04-2019

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         wystawianie faktur RR;

·         przypisywanie faktur RR i Vat do PZ w systemie;

·         kontrolowanie obiegu dokumentów w organizacji;

·         nadzorowanie dokumentacji spływającą z Działu Handlowego;

·         sprawdzanie dokumentów pod kątem merytorycznym;

·         kontrolowanie terminowości wypłat za zakupiony żywiec;

·         przygotowywanie zestawień dotyczące zakupu żywca;

·         wykonywanie analiz na potrzeby działu;

·         ścisła współpraca z działem księgowości;

·         wspieranie działu w rozliczaniach dostaw żywca;

WYMAGANIA:

·         wykształcenie minimum średnie;

·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, mile widziane;

·         bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – niezbędny MS Excel,

·         umiejętność analitycznego myślenia;

·         samodzielność i dokładność w realizacji powierzonych zadań.

OFERUJEMY:

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;

·         wynagrodzenie zasadnicze plus premia zadaniowa;

·         przyjazną atmosferę pracy.

Wymagane umiejętności

WYMAGANIA:

·         wykształcenie minimum średnie;

·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, mile widziane;

·         bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – niezbędny MS Excel,

·         umiejętność analitycznego myślenia;

·         samodzielność i dokładność w realizacji powierzonych zadań.

Wymagane wykształcenie

·         wykształcenie minimum średnie; preferowane wyższe

Partner Technologiczny

Firmy z którymi współpracowaliśmy