Edition medium logo zd farmio

Lider Magazynu

Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.oFMCG,Produkcja13-03-2019k.boguszewska@farmio.com
Lokalizacja
Golina pow. jarociński
Branża
FMCG, Produkcja
Termin oferty
30-04-2019

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie magazynu;

·         zarządzanie procesami magazynowymi;

·         prowadzenie dokumentacji magazynowej oraz inwentaryzacji;

·         dbałość o terminowość oraz jakość przekazywanego towaru;

·         egzekwowanie przestrzegania obowiązujących zasad BHP na terenie magazynu;

·         zarządzanie pracą podległych pracowników;

·         współpraca z pozostałymi działami firmy;

OFERUJEMY:

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;

·         wynagrodzenie zasadnicze plus premia zadaniowa;

·         pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

·         przyjazną atmosferę pracy.

Wymagane umiejętności

WYMAGANIA:

·         wykształcenie kierunkowe;

·         doświadczenie w prowadzeniu gospodarki magazynowej;

·         doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

·         znajomość pakietu MS Office i oprogramowania związanego z gospodarką magazynową;

·         mile widziane uprawnienia w zakresie obsługi wózków widłowych.

·         wykształcenie kierunkowe; logistyka, gospodarka magazynowa