Edition medium logo zd farmio

Główny Mechanik

Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.oFMCG,Produkcja13-03-2019k.boguszewska@farmio.com
Lokalizacja
Golina pow. jarociński
Branża
FMCG, Produkcja
Termin oferty
31-05-2019

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Dbanie o wysoki standard utrzymania maszyn i urządzeń na produkcji oraz nadzór nad bezpiecznym, nieprzerwalnym ich funkcjonowaniem (planowanie i organizacja przeglądów, konserwacja i naprawy, prowadzenie dokumentacji)

·         Organizacja pracy własnej i podległego zespołu

·         Proponowanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących wydajność maszyn i koszty produkcji

·         Odpowiedzialność za dokumentację oraz zaopatrzenie firmy w części zamienne, materiały i narzędzia niezbędne do prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń

WYMAGANIA:

·         Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu poparte sukcesami min. 1 rok

·         Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej min. 1 rok - branża spożywcza będzie dodatkowym atutem

·         Wykształcenie techniczne (mechanik, automatyk, elektryk)

·         Dobra znajomość budowy nowoczesnych maszyn produkcyjnych

·         Nastawienie na rozwój

·         Dobrze rozwinięte kompetencje w obszarze zarządzania, przywództwa, pracy w zespole, komunikacji

·         Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na samodzielne posługiwanie się dokumentacją techniczną,

·         Dobra znajomość zagadnień mechaniki maszyn i urządzeń przemysłowych, praktyczna wiedza z zakresu mechaniki,

·         Umiejętność czytania schematów technicznych, prowadzenia dokumentacji technicznej,

OFERUJEMY:

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz osiąganych wyników

·         Ciekawą pracę w dynamicznej, rozwijającej się organizacji

·         Przyjazną atmosferę pracy

Wymagane umiejętności

WYMAGANIA:

·         Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu poparte sukcesami min. 1 rok

·         Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej min. 1 rok - branża spożywcza będzie dodatkowym atutem

·         Dobra znajomość budowy nowoczesnych maszyn produkcyjnych

·         Nastawienie na rozwój

·         Dobrze rozwinięte kompetencje w obszarze zarządzania, przywództwa, pracy w zespole, komunikacji

·         Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na samodzielne posługiwanie się dokumentacją techniczną,

·         Dobra znajomość zagadnień mechaniki maszyn i urządzeń przemysłowych, praktyczna wiedza z zakresu mechaniki,

·         Umiejętność czytania schematów technicznych, prowadzenia dokumentacji technicznej,

Wymagane wykształcenie

Wykształcenie techniczne (mechanik, automatyk)

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający