Edition medium logo zd farmio

Lider

Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.oFMCG,Produkcja13-03-2019k.boguszewska@farmio.com
Lokalizacja
Golina pow. wielkopolski
Branża
FMCG, Produkcja
Termin oferty
31-05-2019

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
1.Zarządzanie pracą zespołu ok. 20 osób
2.Dbanie o prawidłową eksploatację maszyn i urządzeń w podległym obszarze
3.Ograniczanie strat w procesie produkcji i dbałość o najlepszą jakość produktu końcowego
4.Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie
5.Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych przepisów i procedur obowiązujących w zakładzie
6.Dbałość o powierzone mienie i porządek w miejscu pracy
7.Raportowanie przebiegu procesu produkcji
8.Skuteczna realizacja wyznaczonych celów

OFERUJEMY:
1.Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
2.Wynagrodzenie zasadnicze plus premia zadaniowa
3.Udział w unikatowym przedsięwzięciu jakim jest uruchomienie nowego zakładu produkcyjnego
4.Wyjątkową atmosferę pracy

Wymagane umiejętności

WYMAGANIA:
1. Doświadczenie na stanowisku Brygadzisty
2.Doświadczenie w branży drobiarskiej/mięsnej będzie dodatkowym atutem
3.Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku produkcyjnym
4.Postrzeganie problemów jako wyzwań

Wykształcenie minimum średnie, kierunki związanie z zarządzaniem i inżynierią produkcji