Edition medium logo zd farmio

ELEKTRYK

Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.oFMCG,Produkcja13-03-2019k.boguszewska@farmio.com
Lokalizacja
Golina pow. jarociński
Branża
FMCG, Produkcja
Termin oferty
30-04-2019

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Dbanie o sprawność techniczną maszyn oraz urządzeń pod kątem elektrycznym

·         Wykonywanie konserwacji, przeglądów maszyn, urządzeń i instalacji

·         Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn, urządzeń i instalacji

·         Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne maszyn oraz urządzeń i instalacji

·         Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach bieżących maszyn i urządzeń

·         Prowadzenie książki ruchowej

WYMAGANIA:

·         Wykształcenie min. zawodowe o profilu elektryk lub pokrewne;

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w zakładzie spożywczym);

·         Praktyczna wiedza z zakresu elektryki

·         Uprawnienia SEP do 1kV lub bez ograniczenia napięcia- mile widziane

·         Umiejętność czytania schematów elektrycznych

·         Dyspozycyjność

·         Chęć nauki i motywacja do pracy

·         Brak przeciwskazań do pracy w przemyśle spożywczym

OFERUJEMY:

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;

·         Wynagrodzenie zasadnicze plus premia zadaniowa;

·         Przyjazną atmosferę pracy

Wymagane umiejętności

WYMAGANIA:

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w zakładzie spożywczym);

·         Praktyczna wiedza z zakresu elektryki

·         Uprawnienia SEP do 1kV lub bez ograniczenia napięcia- mile widziane

·         Umiejętność czytania schematów elektrycznych

·         Dyspozycyjność

·         Chęć nauki i motywacja do pracy

·         Brak przeciwskazań do pracy w przemyśle spożywczym

Wymagane wykształcenie

·         Wykształcenie o profilu elektryk lub pokrewne;

Partner Technologiczny

Firmy z którymi współpracowaliśmy