Edition medium logo zd farmio

Inżynier Elektromechanik

Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.oFMCG,Produkcja13-03-2019k.boguszewska@farmio.com
Lokalizacja
Golina pow. jarociński
Branża
FMCG, Produkcja
Termin oferty
31-05-2019

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Organizowanie i nadzorowanie napraw oraz konserwacje profilaktyczne na wydziałach produkcyjnych,

Planowanie kosztów remontów, modernizacji maszyn,

Współpraca z działem produkcji, jakości i inwestycji,

Nadzorowanie dokumentacji maszyn, urządzeń,

Przygotowywanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń produkcyjnych,

Modernizacja maszyn i urządzeń w celu poprawy ich bezawaryjnego działania,

Planowanie zakupów części zamiennych i potrzebnych materiałów dążąc do optymalizacji zamówień,

Analizowanie przyczyn i skutków awarii oraz kontrolowanie wykonanych napraw.

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;

Wynagrodzenie zasadnicze plus premia zadaniowa;

Przyjazną atmosferę pracy.

Wymagane umiejętności

WYMAGANIA:

Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane doświadczenie z branży mięsnej),

Uprawnienia SEP (dozór i eksploatacja),

Znajomość zagadnień w zakresie automatyki przemysłowej, systemów elektrycznych oraz sterowania,

Praktycznej umiejętności czytania rysunków, schematów technicznych (schematy elektryczne, mechaniczne),

Umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

Umiejętność zarządzania zespołem – mile widziana (prace projektowe)

Doskonale zdolności organizacyjne i komunikacyjne,

Znajomość przepisów Kodeksu Pracy, bhp i ppoż,

Bardzo dobra znajomość pakietu Office.

Wymagane wykształcenie

Wykształcenie wyższe techniczne, mechaniczne lub pokrewne

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający