Edition medium zf logo std blue 4c

Absolwent ze znajomością języka obcego

ZF GroupFinanse,Inżynieria,IT (administracja, oprogramowanie),Logistyka,Produkcja22-03-2019magdalena.ciesielska2@zf.com
Lokalizacja
Częstochowa
Finanse, Inżynieria, IT (administracja, oprogramowanie), Logistyka, Produkcja
Termin oferty
30-04-2019

Opis stanowiska

ZF European Shared Services Center zlokalizowane jest w Częstochowie i prowadzi obsługę procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby.

Będziesz:

• Kontaktować się z klientami lub dostawcami z różnych krajów europejskich;

• Prowadzić administrację dokumentacji księgowej;

• Rozliczać i uzgadniać konta;

• Przygotowywać raporty oraz analizy.

Wymagane umiejętności

Czego oczekujemy:

• Znajomości minimum jednego z wymienionych języków: niemieckiego, angielskiego, hiszpańskiego, czeskiego, słowackiego, węgierskiego, francuskiego, portugalskiego, rumuńskiego, włoskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny;

• Chęci rozwoju w obszarze księgowości korporacyjnej;

• Znajomości obsługi MS Office;

• Ponadto bardzo cenimy: zdolności analityczne, dobrą organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie.

• Wykształcenie wyższe – preferujemy wykształcenie filologiczne bądź związane z ekonomią, matematyką, finansami i rachunkowością;

Co oferujemy:

• Udział w kursie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce;

• Pełne przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;

• Szkolenia językowe oraz branżowe;

• Prywatną opiekę medyczną;

• Pakiet MY BENEFIT;

• Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;

• Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

Partner Technologiczny

Firmy z którymi współpracowaliśmy