Edition medium zf logo std blue 4c

Specjalista w dziale Księgi Głównej

ZF GroupFinanse,Inżynieria,IT (administracja, oprogramowanie),Logistyka,Produkcja22-03-2019magdalena.ciesielska2@zf.com
Lokalizacja
Częstochowa
Finanse, Inżynieria, IT (administracja, oprogramowanie), Logistyka, Produkcja
Termin oferty
31-05-2019

Opis stanowiska

ZF European Shared Services Center zlokalizowane jest w Częstochowie i prowadzi obsługę procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby.

Zakres obowiązków:
• Administracja dokumentacji księgowej w procesie księgi głównej;
• Realizacja płatności do dostawców oraz wewnątrz grupy;
• Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych, przygotowywanie raportów oraz analiz;
• Przygotowywanie analiz przepływów finansowych;
• Przygotowywanie prognoz płatności;
• Praca w systemie SAP.

Wymagane umiejętności

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
• Znajomość obsługi MS Office;
• Mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości;
• Ponadto bardzo cenimy: zdolności analityczne, dobrą organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie, chęć rozwoju w obszarze księgowości korporacyjnej.

• Wykształcenie wyższe - preferujemy kierunki ekonomiczne, matematykę, rachunkowość, finanse;

Oferujemy:
• Udział w kursie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce;
• Prywatną opiekę medyczną;
• Pakiet MY BENEFIT;
• Szkolenia językowe oraz branżowe;
• Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
• Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;
• Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający