Edition medium valeo logo rvb

Staż w Dziale Zakupów

ValeoAdministracja,Finanse,Human Resources(Zasoby Ludzkie),Inżynieria,IT (administracja, oprogramowanie),Logistyka,Produkcja,Sprzedaż05-06-2019poland.work.mailbox@valeo.com
Lokalizacja
Skawina
Administracja, Finanse, Human Resources(Zasoby Ludzkie), Inżynieria, IT (administracja, oprogramowanie), Logistyka, Produkcja, Sprzedaż
Termin oferty
31-08-2019

Opis stanowiska

Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo.

Obecnie poszukujemy Stażysty/-ki do Działu Zakupów do naszego SSC w Skawinie.

Wymagane umiejętności

Zakres obowiązków:

• Administracja bazy dostawców (nowi dostawcy, aktualizacja istniejących dostawców);

• Administrowanie bazy umów z dostawcami;

• Analiza danych e-proc/PUMA dla kupców pod kątem prowadzonych tematów

• Wsparcie przy opracowywaniu i aktualizacji web katalogów;

• Weryfikacja wniosków w e-proc.

Wymagania:

• Student/-ka III-IV roku studiów;

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

• Otwartość na nowe doświadczenia;

• Komunikatywność;

• Bardzo dobra znajomość MS Office;

• Umiejętność pracy pod presją czasu oraz sumienność;

• Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu.

Oferujemy:

• Płatny staż w twórczej atmosferze wśród kreatywnych, ambitnych i towarzyskich ludzi;

• Zdobycie doświadczenia w jednej z największych, międzynarodowych firm z branży motoryzacyjnej;

• Dużą samodzielność działania oraz wsparcie doświadczonych współpracowników;

• Staż min. 3-miesięczny z dłuższą perspektywą zatrudnienia.

Wszystkich zainteresowanych tym stanowiskiem prosimy o aplikowanie pod poniższym linkiem:

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Valeo Autosystemy Sp. z o.o., Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o, Valeo Siemens eAutomotive Sp. z o.o. oraz Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

Chcąc wziąć udział w innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższej klauzuli:

“Wyrażam również zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.