Edition medium valeo logo rvb

Staż w Dziale Controllingu

ValeoAdministracja,Finanse,Human Resources(Zasoby Ludzkie),Inżynieria,IT (administracja, oprogramowanie),Logistyka,Produkcja,Sprzedaż17-06-2019
Lokalizacja
Skawina
Administracja, Finanse, Human Resources(Zasoby Ludzkie), Inżynieria, IT (administracja, oprogramowanie), Logistyka, Produkcja, Sprzedaż
Termin oferty
30-06-2019

Opis stanowiska

Valeo Thermal Systems

Zakład Produkcji Systemów Chłodzenia Silnika w Skawinie jest największym oraz najstarszym oddziałem Valeo w Polsce. Zakład zajmuje się projektowaniem i produkcją najnowszej generacji innowacyjnych wymienników ciepła tj: chłodnic silnika, chłodnic oleju, chłodnic powietrza turbodoładowującego, chłodnic klimatyzacji, a także kompletnych układów chłodzenia silników, czyli modułów chłodzących, które oprócz swojej zasadniczej funkcji pozwalają zredukować zużycie paliwa oraz obniżają emisję szkodliwych związków, w tym również dwutlenku węgla.

Obecnie poszukujemy Stażysty/-ki do Działu Controllingu.

Zakres obowiązków:

• Wprowadzanie cen sprzedaży do systemu SAP;

• Weryfikacja umów (aktualizacje cen, zmiany numerów części, zmiany terminów płatności);

• Wsparcie kontrolera sprzedaży oraz KAM w bieżących tematach (weryfikacja zamówień, nadzór nad cenami, utrzymanie bazy danych);

• Współpraca z Działem Należności w zakresie wyjaśniania różnic cenowych;

• Przygotowywanie comiesięcznych raportów sprzedażowych.

Wymagane umiejętności

Wymagania:
• Student/-ka ekonomii (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, controlling i pokrewne);
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel);
• Umiejętność analitycznego myślenia;
• Dokładność;
• Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu.

 Oferujemy:

• Płatny staż;
• Pracę w międzynarodowym środowisku;
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
• Bardzo dobre warunki pracy;
• Dofinansowanie do posiłków;
• Przyjazną atmosferę wśród doświadczonych współpracowników.

Wymagane wykształcenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV:

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Valeo Autosystemy Sp. z o.o., Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o, Valeo Siemens eAutomotive Sp. z o.o. oraz Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

Chcąc wziąć udział w innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższej klauzuli:

“Wyrażam również zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający