Asystent w Biurze Skarbca

Turystyka i rekreacja10-02-2020k.zaczeniuk@lot.pl
Lokalizacja
Warszawa
Branża
Finanse, Turystyka i rekreacja
Termin oferty
30-04-2020

Opis stanowiska

W Dziale Płynności Finansowej:

  • Wsparcie w przygotowywaniu i analizie raportów należności
  • Wysyłanie monitów, wystawianie not odsetkowych
  • Współpraca z zewnętrzną firmą windykacyjną w zakresie egzekwowania należności od dłużników
  • Współpraca z Biurem Prawnym LOT: kompletowanie dokumentów i przekazywanie spraw na drogę postępowania sądowego
  • Przygotowywanie harmonogramu spłaty pożyczki oraz wystawienia not odsetkowych od udzielonej pożyczki

W Dziale Rozliczeń Finansowych:

  • Aktualizacja zestawień reklamacji i transakcji oszukańczych dokonywanych przy zakupie biletów lotniczych, weryfikacja formuł
  • Opracowywanie w comiesięcznych zestawień statystycznych na podstawie ilościowych i wartościowych danych dotyczących sprzedaży realizowanej kartami kredytowymi
  • Dokonywanie analizy reklamacji posiadaczy kart, kompletowanie dokumentacji przy wykorzystaniu dostępnych systemów
  • Opracowywanie odpowiedzi do agentów rozliczeniowych. Archiwizowanie dokumentów dotyczących reklamacji
  • Wsparcie w zakresie bezpieczeństwa danych kartowych PCI DSS

Wymagane umiejętności

  • Dobra znajomość MS Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność, dokładność, systematyczność, zaangażowanie
  • Dostępność min. 30 h/tydzień

  • Studia w trakcie, preferowane kierunki (finanse, rachunkowość)

Oferujemy:
  • Poznanie struktury firmy, kultury organizacyjnej oraz specyfiki branży lotniczej
  • Zdobycie doświadczenia i wiedzy z zakresu podatków, dzięki współpracy z naszymi specjalistami
  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych LOT
  • Współpracę na podstawie umowy zlecenia