Młodszy Specjalista ds. Przepływu Towaru

FMCG,Sprzedaż10-02-2020
Lokalizacja
Wrocław
Branża
FMCG, Logistyka, Sprzedaż
Termin oferty
30-11-2020

Opis stanowiska

w Pionie Zarządzania Przepływem Towaru

Centrala- Wrocław

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Jakie będą Twoje zadania:

  • analizowanie zamówień marketowych oraz składanie zamówień u dostawców zgodnie z obowiązującymi standardami
  • współpraca z odpowiedzialnymi za dany asortyment działami Kupieckimi
  • rozwiązywanie nagłych problemów związanych z dostawami
  • sporządzanie raportów i statystyk
  • zarządzanie zapasem w magazynach centralnych.

Wymagane umiejętności

  • Czego oczekujemy od Ciebie:

    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • biegłej znajomość MS Excel
    • znajomości języka angielskiego (minimum na poziomie B1)
    • wykształcenia wyższego
    • dobra znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Wymagane wykształcenie

  • Co Ci zapewnimy:

    Czekają na Ciebie ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku. Obok różnorodnych możliwości rozwoju zapewnimy Ci atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, bony i upominki na święta) oraz umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.

    Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!