Specjalista ds. Personalnych

IT (administracja, oprogramowanie)25-02-2020kariera@snpgroup.com
Lokalizacja
Złotniki k. Poznania (Suchy Las)
Branża
IT (administracja, oprogramowanie)
Termin oferty
30-09-2020

Opis stanowiska

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych, głównie w obszarze IT, na co składa się m.in.: redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, direct search, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami, administrowanie bazą kandydatów, przeprowadzanie rozmów adaptacyjnych,
  • ścisła współpraca z managerami i team leaderami w zakresie realizacji planów zatrudnieniowych,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy poprzez wsparcie działań employer brandingowych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie realizacji programów stażowych oraz agencjami doradztwa personalnego, wspierającymi wybrane projekty rekrutacyjne,
  • sporządzanie raportów rekrutacyjnych na potrzeby lokalnego zarządu oraz niemieckiej centrali firmy.

  • doświadczenie w zakresie samodzielnego prowadzenia projektów rekrutacyjnych,
  • umiejętność aktywnego pozyskiwania kandydatów różnymi kanałami,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • wysokie kompetencje interpersonalne, pozwalające na efektywną współpracę z kadrą zarządzającą,
  • samodzielność w działaniu, sumienność i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów.

Wymagane wykształcenie

Wykształcenie wyższe