ZF Group

BPO/SSC, Finanse

Obowiązki
•    Wsparcie procesów biznesowych w weryfikacji i finalizacji zapotrzebowania na zakup materiałów produkcyjnych;
•    Administracja zamówień w systemach ERP zgodnie z globalnymi standardami firmy – po wcześniejszym przeszkoleniu;
•    Przygotowanie raportów/dokumentów związanych ze zmianami cen w systemach ERP;
•    Kontakt z klientami  z różnych krajów Europy i Ameryki Północnej, udzielanie wyjaśnień, rozwiązywanie bieżących problemów.

Wymagania

Kierunki studiów: Zależnie od ogłoszenia
Dodatkowe wymagania odnośnie kierunków: kierunki techniczne, finansowe, związane z inzynierią, produkcją, itp.
Wymagania odnośnie języków: angielski
Dodatkowe wymagania odnośnie języków: Języki europejskie wymagane do Europejskiego Centrum Obsługi Finansowej
Wymagania odnośnie kompetencji: Poszukujemy ambitnych osób, posiadających wykształcenie wyższe kierunkowe (absolwenci lub studenci IV i V roku), dobrą znajomość języka angielskiego, umiejętność pracy zespołowej oraz zdolności analityczne.
Lata studiów: III, IV, V
Wymagane wykształcenie: Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, matematyka, rachunkowość, finanse ale także filologia i inne)
Wymagane umiejętności: Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny; znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem (preferowany język niemiecki);
Znajomość obsługi programu MS Office’a
Motywacja do pracy w usługach BPO (Business Process Outsourcing)
Wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz dobra organizacja pracy

Mile widziana znajomość systemów ERP (SAP, QAD).