ZF Group

BPO/SSC, Finanse

• Realizacja procesów księgowych i administracyjnych - w obrębie działu należności, zobowiązań lub księgi głównej;
• Codzienna komunikacja w języku niemieckim oraz angielskim;
• Kontakt z klientami lub dostawcami z różnych krajów europejskich, udzielanie im wyjaśnień, weryfikacja i rozwiązywanie problemów;
• Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych, przygotowywanie raportów oraz analiz; 
• Praca w systemie SAP.

Wymagania

Kierunki studiów: Zależnie od ogłoszenia
Dodatkowe wymagania odnośnie kierunków: kierunki techniczne, finansowe, związane z inzynierią, produkcją, itp.
Wymagania odnośnie języków: angielski
Dodatkowe wymagania odnośnie języków: Języki europejskie wymagane do Europejskiego Centrum Obsługi Finansowej
Wymagania odnośnie kompetencji: Poszukujemy ambitnych osób, posiadających wykształcenie wyższe kierunkowe (absolwenci lub studenci IV i V roku), dobrą znajomość języka angielskiego, umiejętność pracy zespołowej oraz zdolności analityczne.
Lata studiów: III, IV, V
Wymagane wykształcenie: • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki ekonomiczne lub filologia

• Oferta skierowana jest zarówno do absolwentów, jak i osób posiadających już doświadczenie w obszarze rachunkowości lub księgowości.

Wymagane umiejętności: • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny;
• Komunikwatywność, dokładność i systematyczność oraz motywacja do pracy w finansach;
• Dobra znajomość programu MS Excel.
AplikujZapisz ofertęPodobne oferty
Rolnicza 33, Częstochowa, 42-200
praktyki, staże, praca
pełen etat

Proces rekrutacji

1. Wysłanie aplikacji: Jeśli zainteresuje Cię konkretne stanowisko, to zachęcamy do przesłania swojego CV. Twoje dokumenty aplikacyjne pozwolą nam zapoznać się z Twoją kandydaturą. 2. Rozmowa telefoniczna: Następnie nasi rekruterzy kontaktują się telefonicznie z wybranymi Kandydatami, aby krótko porozmawiać na temat stanowiska oraz potwierdzić Twoją znajomość języka obcego. 3. Spotkanie rekrutacyjne: Na rozmowie kwalifikacyjnej spotykasz się z przedstawicielami firmy. Podczas rozmowy opowiemy Ci o naszej organizacji oraz będziemy chcieli poznać Cię lepiej. W zależności od stanowiska na które aplikujesz, mogą zostać przeprowadzone odpowiednie testy. 4. Informacja zwrotna: Dbamy o to, aby nasi Kandydaci otrzymali wiadomość o wynikach rekrutacji w której brali udział, bez względu na rezultat.

Klauzula *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV/liście motywacyjnym dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ZF Steering Systems Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. J. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice na rzecz podmiotów należących do ZF Group i umieszczenia mojej aplikacji w bazie kandydatów. Zostałem poinformowana/y, że udzielona przeze mnie zgoda może zostać odwołana w każdym czasie.

Aplikuj