WALTER GROUP

Logistyka, Sprzedaż

Nie próżnujesz i chcesz coś zmienić? Z pasją narzucasz szybkie tempo pracy? Zatem trafiles pod właściwy adres!

LKW WALTER jest przedsiębiorstwem z grupy WALTER GROUP oraz wiodącą firmą transportową w zakresie transportu ładunków całopojazdowych w całej Europie.

Poszukujemy osób przedsiębiorczych, elastycznych, otwartych i komunikatywnych. Cenimy sobie umiejętność szybkiego uczenia się, samodzielność, dobra organizacje pracy oraz chęć do pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

o   Codzienny networking z klientami i partnerami transportowymi z całej Europy

o   Negocjacje dotyczące kupna i sprzedaży

o   Analiza i optymalizacja przepływu towarów

o   Podróże służbowe po całej Europie

Wymagania

Kierunki studiów: Ekonomia, Filologia, Finanse, Lingwistyka, Logistyka, Marketing, Zarządzanie
Dodatkowe wymagania odnośnie kierunków: -
Wymagania odnośnie języków: angielski, niemiecki
Dodatkowe wymagania odnośnie języków: Znajomość języka niemieckiego obowiązkowa - poziom komunikatywny. Inne języki są dodatkowym atutem.
Wymagania odnośnie kompetencji: Otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, przedsiębiorczość, chęć do nauki oraz umiejętność szybkiego uczenia się, elastyczność, umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu, samodyscyplina.
Lata studiów: Ostatnie lata studiów
Wymagane wykształcenie: Ostatni Rok Studiów oraz Absolwenci kierunków: Ekonomia, Filologia, Finanse, Lingwistyka, Logistyka, Marketing, Zarządzanie
Wymagane umiejętności: -