Ambasada Kanady - Sekcja Wizowa

Inne

Wizy turystyczne i eTA (electronic Travel Authorization) 


Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem turystycznym do Kanady, zapraszamy na naszą stronę internetową: https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/visit-canada.html 

Większość podróżnych potrzebuje wizy lub Elektronicznej Autoryzacji Podróży (eTA) aby móc przybyć do Kanady drogą lotniczą lub podróżować tranzytem przez kanadyjskie lotnisko.

Elektroniczna Autoryzacja Podróży (eTA) jest wymagana od obywateli państw zwolnionych z obowiązku wizowego, gdy przybywają do Kanady drogą lotniczą. Elektroniczna Autoryzacja Podróży jest połączona elektronicznie z paszportem podróżnego. Jest ona ważna przez okres nie przekraczający pięciu lat lub do czasu wygaśnięcia ważności paszportu, zależnie od tego która data jest bliższa. Jeśli wyrobisz sobie nowy paszport, będziesz musiał uzyskać nową eTA.

Z ważną eTA możesz przyjeżdżać do Kanady tak często jak chcesz, na krótkie pobyty (normalnie nie przekraczające każdorazowo sześciu miesięcy). Nie potrzebujesz eTA w podróżach wewnątrz granic Kanady.

Elektroniczna Autoryzacja Podróży (eTA) nie gwarantuje wjazdu do Kanady. Po przylocie funkcjonariusz kontroli granicznej poprosi o Twój paszport i o inne dokumenty.

Złożenie wniosku o eTA jest prostą czynnością on-line, która zajmie zaledwie kilka minut. Większość wnioskodawców uzyskuje potwierdzenie wydania eTA (drogą emailu) w ciągu kilku minut. Niektóre wnioski mogą jednak zająć kilka dni, jeśli zostaniesz poproszony o przesłanie dodatkowych dokumentów. Najlepiej jest otrzymać eTA zanim kupi się bilet na lot do Kanady. Koszt eTA to 7 dolarów kanadyjskich. Można składać wniosek i dokonać płatności każdorazowo tylko za jedną osobę.

Aby wypełnić formularz, będziesz potrzebował paszportu, karty kredytowej lub debitowej oraz adresu email. Będziesz również musiał odpowiedzieć na kilka pytań.

Wpływ Covid-19u https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/coronavirus-covid19/visitors.htmlWymagania

Kierunki studiów: Zależnie od ogłoszenia
Dodatkowe wymagania odnośnie kierunków: wszystkie
Wymagania odnośnie języków: Zależnie od ogłoszenia
Dodatkowe wymagania odnośnie języków: angielski lub francuski
Wymagania odnośnie kompetencji: W zależności od pracodawcy
Lata studiów: W zależności od pracodawcy
Wymagane wykształcenie: Nie dotyczy.
Wymagane umiejętności: Nie dotyczy.
AplikujZapisz ofertęPodobne oferty
ul. Piękna 2/9, Warszawa, 00-482
praktyki, staże, praca
nie dotyczy

Proces rekrutacji

Jak wygląda rekrutacja: Procedura uzyskania zezwolenia na pracę, naukę lub na pobyt stały (imigracja) Aplikacja: Wypełnij wnioski i dołącz wymagane dokumenty. Wnioski o pobyt stały (imigracja) zostaną wylosowanie na podstawie liczby otrzymanych punktów (nie dotyczy to procedury ubiegania się o zezwolenie na pracę lub naukę) Zostaniecie Państwo poproszeni na rozmowę, jeśli będzie to konieczne. Decyzja

Klauzula *

nie dotyczy

Aplikuj